Fabuła
Autorka: Dee

Czas akcji: Rok 2010/11, alternatywna rzeczywistość

Miejsce akcji: Doncaster

Główni bohaterowie: Harry Styles, Louis Tomlinson

Bohaterowie drugoplanowi: Lily Tomlinson, Stanley Lucas, Luke Thompson, Anne Styles, Jay Tomlinson, Mark Hopes 

Para: Larry Stylinson

Opis: Harry nie jest zwykłym chłopakiem, jego dom nie jest normalnym domem i nie ma też normalnych przyjaciół. Harry Styles może wydawać się inny. Inny pod wieloma względami. Orientacja seksualna, przeszłość, patrzenie na rzeczywistość. Harry nie jest zwykłym chłopakiem, jego problemy nie są normalnymi problemami 
i nie ma też normalnych pragnień. Harry Styles może wydawać się inny. Inny pod wieloma względami. Myśl o śmierci sprawia mu ulgę, samookaleczenie go uspokaja, a jego ciało wiecznie pokryte jest siniakami. Harry nie jest inny. Harry jest niezwykły. Potrzeba jednak wiele odwagi, żeby to odkryć. Potrzeba wiele odwagi, żeby pozbyć się uprzedzeń. Czy Louis jest wystarczająco odważny, żeby poznać sekret Harry’ego? Czy Harry będzie na tyle silny, żeby żyć dalej? Czas pokaże, bo przecież nie tak trudno jest upadać, kiedy lecisz jak armatnia kula..

Od autorki: Emocjonująca historia szesnastoletniego Harry’ego pisana przeze mnie, tylko i wyłącznie. Nie zamierzam robić z bohaterów napalonych nastolatków, a w rozdziałach nie przewiduję opisów scen erotycznych w przeciwieństwie do moich poprzednich blogów. Tym razem skupiamy się na uczuciach i na tym, co naprawdę ma miejsce na świecie. Przemoc domowa i prześladowania są wszędzie. Zaglądnijmy do bohaterów, którzy są tego świadkami lub ofiarami. A może zastanawia was jakie emocje targają napastnikiem? Zapraszam do czytania.

6 komentarzy:

 1. Jprd.....pojebana jesteś -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co racja to racja.Stwierdzam niedojebanie mózgowe.

   Usuń
 2. Pod żadnym pozorem nie zgadzam się z komentarzami powyrzej. Czytałam to opowiadanie już kilkakrotnie i uważam, że jest wspaniałe. Opis też jest cudowny. Po prostu się nie znają -.- <3

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurwa....czytałaś kilkakrotnie to opowiadanie,a czytałaś może słownik ortograficzny?Pisze się "powyżej"....Może zamiast czytać chore myśli nastolatki o bandzie homoseksualistów zabrałabyś się za naukę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ci się nie podoba to nikt cię nie zmusza do czytania, tak?
   Zrozum :) Każdy ma prawo do czytania tego co chce i to jego decyzja :)

   Usuń
  2. Nie ma to jak hejter który nie ma odwagi i z anonima wali :)

   Usuń